Tilbake til alle rapporter

Gangsti/skolevei krysser trafikkert bilvei to steder uten oppmerket gangfelt

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 22:13, man. 27 august 2018

Sendt til Ringerike og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Ny gangsti bygget fra boligfelt som ledes rett ut på bilvei, for så å fortsette på andre siden av veien. Gangfelt ikke merket opp. Noen meter lenger ned i veien flytter gangstien seg igjen til andre siden av veien uten at det heller her er merket opp gangfelt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:40, man. 24 september 2018

  • Fikk rask tilbakemelding fra en person i Statens vegvesen. Problemet kunne løses, det var vedtak, men jeg måtte da ta kontakt med en annen person i Statens vegvesen. Etter noen mailer fikk jeg kontakt med rette person, men endte med avslag og et standardbrev om retningslinjer for gangfelt. Argumenterte igjen for oppmerking av gangfelt, men ikke hørt noe mer fra Vegvesenet tross purringer.

    Publisert anonymt 23:40, man. 24 september 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:30, tir. 23 oktober 2018

  • Fortsatt ikke hørt noe mer fra Vegvesenet, selv om problemet tilsynelatende kjapt kunne vært utbedret.

    Publisert anonymt 20:30, tir. 23 oktober 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter