Tilbake til alle rapporter

Gatelys fungere ikke...

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:41, tir. 28 august 2018

Sendt til Statens vegvesen region nord og Hadsel 3 minutter senere

Gatelys har ikke kommet på de siste kveldene, gatelysene i resten av gate er på, tippe pæren må byttes

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:58, man. 1 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:43, man. 29 oktober 2018

  • Tok veldig langt tid, men er OK nu :-)

    Publisert anonymt 09:54, man. 26 november 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter