Tilbake til alle rapporter

Fotgjengerfelt er ikke skiltet

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 14:51, tir. 28 august 2018

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 3 minutter senere

Forholdsvis nytt fotgjengerfelt. Ikke skiltet, kun markert på vei. Mye barn i området og bilistene holder generelt høy fart. Har flere ganger opplevd harde nedbremsinger og til dels farlige situasjoner. Bør skiltes og eventuelt andre fartsreduserende tiltak vurderes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:43, tor. 27 september 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter