Tilbake til alle rapporter

Flere gatelys som ikke virker.

Rapportert i kategorien Gatelys av Marit Bye Mæhre 21:57, tir. 28 august 2018

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Flere gatelys som ikke virker. Dette problemet er rapportert før, flere ganger. Våre barn krysser veien daglig og det er svært mørkt på denne årstiden og utover. Dette kan skape trafikkfarlige situasjoner for våre barn som er myke trafikanter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:43, ons. 26 september 2018

  • Det tok lang tid med mye mas først.

    Sendt inn av Marit Bye Mæhre 15:46, ons. 24 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter