Tilbake til alle rapporter

Trær/ kratt som henger foran skilt for fartsdumt i retning mot Tomb.

Rapportert i kategorien Trær av HansA 17:40, ons. 29 august 2018

Sendt til Råde 5 minutter senere

Trær/ kratt som henger foran skilt for fartsdumt i retning mot Tomb

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Her vises ikke skiltet

    Sendt inn av HansA 23:27, tor. 13 september 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter