Tilbake til alle rapporter

Gatelys fungerer ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Fredrik Hägnemark 07:36, fre. 20 mai 2011

Sendt til Rælingen og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Gatelysene langs Nedre Rælingsveg, fra Holt bussholdeplass til Holt skole bussholdeplass har ikke fungert siden i fjor høst. Vi har rapportert til kommunen som skulle gi beskjed videre, men ingenting har blitt gjort.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kommunen skulle videresende saken til Vegvesenet tidlig i vinter...

    Sendt inn av Fredrik Hägnemark 08:19, fre. 17 juni 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:50, ons. 20 juli 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter