Tilbake til alle rapporter

Løst kummlokk i krysset

Rapportert anonymt 12:19, tor. 30 august 2018

Sendt til Hedmark og Stange mindre enn et minutt senere

Skaper mye unødvendig støy for beboere og næringsvirksomhet i nærheten

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hullete vei

    Sendt inn av Stein Ewald 09:44, fre. 14 september 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:05, fre. 28 september 2018

  • Har fått beskjed om at det er sendt videre til «tett instans» på Hamar.

    Publisert anonymt 10:05, fre. 28 september 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 21:11, fre. 26 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter