Tilbake til alle rapporter

Hekken fra Stubben 1A skaper farlig utkjøring fra Stubben, en vei med 8 småbarn i.

Rapportert i kategorien Trær anonymt 19:51, tor. 30 august 2018

Sendt til Spydeberg 3 minutter senere

Hekken står tett inntil veien og er tett begrodd, noe som skaper en uoversiktigelig utkjøring for bilister ut fra Stubben, samt for biler på Glendeveien som også har vikeplikt. I tillegg bor det 8 småbarn i denne gata som stadig krysser veien, med liten oversikt for både bilist på Glendevei og fotgjenger.

Eierskifte av eiendommen er forøvrig nært forestående. Nye eiere bør bli informert om dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter