Tilbake til alle rapporter

Skilt som viser "Gangfelt" bør skiftes ut, skilt er gamle og tildels utydelige.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Hogne Askeland 13:34, fre. 31 august 2018

Sendt til Radøy og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Skilt som viser "Gangfelt" bør skiftes ut, skilt er gamle og tildels utydelig, skilt på begge sider bør skiftast

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:06, fre. 28 september 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:10, søn. 28 oktober 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter