Tilbake til alle rapporter

Ikke lys i gatelyktene

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:54, fredag 31 august 2018

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Det er ikke lys i gatelyktene etter at Ymber var å jobbet i en trafokiosk i vår. Gjelder fra Sonjatunveien 28 og mot DPS.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 09:57, lørdag 29 september 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter