Tilbake til alle rapporter

Gatelyset, enkel stolpe, går av og på

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 06:07, lør. 1 september 2018

Sendt til Holmestrand og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Gatelyset, på stolpen helt nord på broen over Hvittingfossveien, slås på når det mørkner. Blir stående på en stund. Så slukker det og blir stående av en stund for så å slå seg på igjen. Slik fortsetter det i ujevnte intervaller inntil dagslyset kommer. Har vært det samme problemet på andre stolper tidligere. Rapportert og blitt fikset. :-)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:09, lør. 29 september 2018

  • Not fixed within a month. This time of year when it’s getting dark in the evening I think it’s slow response

    Publisert anonymt 09:09, lør. 29 september 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter