Tilbake til alle rapporter

Store vannsamlinger i vei og gangfelt

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Steffan Olai Waldemar Tvete 20:24, man. 3 september 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Vennesla 1 minutt senere

Ved regnfall og nedbør samler det seg store mengder vann i vei og gangfelt. Dette er en vei/gangfelt som skal og brukes daglig av alle skoleelever ved Moseidmoen Skole. Det er ved regnfall og nedbør ikke mulig å benytte seg av denne veien/gangfeltet, uten å bli våt over støvelhøyde. Skolebarna og også voksne som benytter denne veien, blir dermed tvunget til å gå alternative veier. Det vil si ut i kjørebanen. Det medfører en økt risiko for skolebarna ved Moseidmoen skole. Det er ønskelig at dette området utbedres snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter