Tilbake til alle rapporter

Feiljustert (?) lyskryss skaper kø

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:42, tirsdag 4 september 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Etter sommeren har det blitt svært saktegående kø nedover Slemdalsveien om morgenen. Har en mistanke om at lyskrysset Slemdalsveien/ Trosterudveien er feiljustert. Det er fotgjengere som trykker på knappen, og lysene skifter raskt til rødt. Det er stort sett kun bilistene som må vente, og i liten grad fotgjengerne

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter