Tilbake til alle rapporter

Kantarellstien mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Tonenp@gmail.com 07:15, ons. 5 september 2018

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Kantarellstien helt mørklagt fra undergangen mot Øreåsen skole og til parkeringsplassen mot rundkjøringen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • 1

    Sendt inn av sande_t@hotmail.com 14:27, man. 10 september 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter