Tilbake til alle rapporter

Noen gatelys virker ikke i Bjørklysvingen.

Rapportert i kategorien Gatelys av Jan Sigvald Hage 11:44, onsdag 5 september 2018

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Her i Bjørklysvingen 11B og lengere inn er det noen mørke gatelys. Hadde vært fint å fått lys i dem da det er blitt så mørkt ute.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt ikke utbedret. Det må da være mulig å få fikset dette. Ser at flyplassveien har fått lysene på igjen.

    Sendt inn av Jan Sigvald Hage 10:41, mandag 10 september 2018

  • Bjørklysvingen 11B er fortsatt mørk. Lurer på om det er noen som leser disse innleggene. Greit med tilbakemelding.

    Sendt inn av Jan Sigvald Hage 11:18, onsdag 12 september 2018

  • Hei. Ser at det er montert pærer i to av lysene i Bjørklysvingen, men det lyset i Bjørklysvingen 11B er fortsatt mørk. Skal det ikke være lys i den å.??

    Sendt inn av Jan Sigvald Hage 10:35, tirsdag 18 september 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter