Tilbake til alle rapporter

Manglende merking av gang/sykkelvei

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 11:45, torsdag 6 september 2018

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Der gang/sykkelveien krysser Vestvollveien burde det vært merket fotgjengerovergang/sykkelsti.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vegvesenet vil ikke gjøre noe med dette.

    Sendt inn av Halvor Hanto 07:20, onsdag 12 desember 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter