Tilbake til alle rapporter

Dårlig overgangsfelt

Rapportert i kategorien Universell utforming anonymt 20:47, tor. 6 september 2018

Sendt til Vågsøy 3 minutter senere

Dette overgansfeltet er direkte farlig. Biler ser oss ikke, og slakker ikke ned! Måtte dytte barna bakover engang vi var komt midt over, kom en bil opp finabakken som durte på og ikke så oss! Går her hver dag, og har sikkert sett 5-6 lignende nesteulykker i dette feltet, og flere ganger i i uka ser jeg biler som kjører alt for fort! og andre foreldre i barnehagen og skolen sier akkurat det samme! Her burde vert trafikklys der barna kan trykke for å få grønt lys!!!!!! JA til en skolevei barna faktisk kan gå!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter