Tilbake til alle rapporter

Manglende merking av gang/sykkelvei

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 07:10, fre. 7 september 2018

Sendt til Nittedal og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Det mangler merking i veibanen av gang/sykkelvei der hvor denne krysser Brennaveien. Ber om at denne merkes slik at det klart fremgår for bilister at det er en gang/sykkelvei der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vegvesenet vil ikke gjøre noe med dette.

    Sendt inn av Halvor Hanto 07:20, ons. 12 desember 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter