Tilbake til alle rapporter

Mangler asfalt på deler av veien. Hull. Masse blir ført ned til innkjørselen til 6 B og C. Det mangler grøft. Når det regner blir innkjørselen og garasjen til 6 B fylt opp med vatn.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Gunn Heidi Hansen 13:51, søn. 9 september 2018

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Problemene blei verre etter gravearbeid i gata.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:52, søn. 7 oktober 2018

  • Veien er blitt mye dårligere.

    Sendt inn av Gunn Heidi Hansen 22:52, søn. 7 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:39, man. 5 november 2018

  • Kommunen har laget grøft og fører regnvannet i elva. De største hullene er forsøkt fylt opp. Asfalten kommer i følge kommunen.

    Sendt inn av Gunn Heidi Hansen 07:39, man. 5 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter