Tilbake til alle rapporter

Slaghull i krysset

Rapportert i kategorien Hull i vei av Vidar Klo 20:19, søndag 9 september 2018

Sendt til Vaksdal og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Det e på tide å få gjort en skikkelig jobb her i krysset. Har tidligere ødelagt et dekk på grunn av hull i krysset

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Merkelig at det ikkje blei lagt ny asfalt i hele krysset når de først la ny asfalt fra senteret og opp i veien

    Sendt inn av Vidar Klo 20:37, søndag 7 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter