Tilbake til alle rapporter

De nye gatelysene tennes ikke i Rotnebergveien mellom skolen og Tanken

Rapportert i kategorien Gatelys av Kjetil Furuberg 05:13, man. 10 september 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue 2 minutter senere

Maglende gatelys gjør at det er ukoseligt å ferdes i området.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Retting er bestilt

    Sendt inn av Dag Haugen 08:52, ons. 12 september 2018, markert som fikset

  • Dette ble løst i løpet av få dager.

    Sendt inn av Kjetil Furuberg 00:52, tir. 9 oktober 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter