Tilbake til alle rapporter

Greiner henger langt ned over fortau

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 09:52, mandag 10 september 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Greiner henger så langt ned at det begynner å bli vanskelig å benytte fortau. Krav til fri høyde over fortau er ikke innfridd på fortauet ved st. Halvardshjemmet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:24, mandag 8 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:48, mandag 5 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter