Tilbake til alle rapporter

Elendig asfalt

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Hans Jørgen Gjertsen 10:05, mandag 10 september 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Veien er full av huller og sprekker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:23, mandag 8 oktober 2018

  • Fylte igjen bare 2 hull. Flere hull lenger opp i veien (som er totalt ca 100m). Dessuten flere dype furer.

    Mao en elendig jobb.

    Sendt inn av Hans Jørgen Gjertsen 11:23, mandag 8 oktober 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter