Tilbake til alle rapporter

Jordfeilbryter utløses hos Furunes/Ness i Haugamyrvegen 16.

Rapportert i kategorien Gatelys av Lorents Ness 10:13, man. 10 september 2018

Sendt til Statens vegvesen region midt og Klæbu 2 minutter senere

El-focus AS har vært hos oss flere ganger for å lokalisere feil når vår jordfeilbryter slår ut og varsler med lyd. Ingen feil i boligen. Til slutt ble gatelysene like utenfor huset sjekket og feil ble funnet. Det er behov for utbedring av feil i gatelys for at nabo Furunes/Ness skal unngå utslag på privat jordfeilbryter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter