Tilbake til alle rapporter

Gatelysene over Trevarebrua samt lysene nedover Sagstien virker ikke. Har vært ute av drift i flere uker.

Rapportert i kategorien Gatelys av Anneli Skulbørstad 23:29, man. 10 september 2018

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Det har vært mørkt å gå over Trevarebrua i flere uker. Det ser også ut til at lysene langs Sagstien heller ikke lyser. Det hadde vært fint om noen hadde kunnet ordne det snart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Tusen hjertelig takk for rask respons!!! Nå lyser det såå fint både langs Sagstuen og over Trevarebrua!!! 😀 😀

    Sendt inn av skulann@gmail.com 12:57, tor. 20 september 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter