Tilbake til alle rapporter

Gatelys ved Vestlundveien 1 virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 15:01, tir. 11 september 2018

Sendt til Spydeberg og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Gatelys ved Vestlundveien 1 virker ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:06, tir. 9 oktober 2018

  • Det ser ut til å ta lang tid, gatelyset er fremdeles mørkt.

    Publisert anonymt 17:06, tir. 9 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:14, ons. 7 november 2018

  • Hvorfor er ikke gatelys reparert? Det er fremdeles mørkt i gatelys ved Vestlundveien 1.

    Publisert anonymt 08:15, ons. 7 november 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 10:29, ons. 5 desember 2018, markert som fikset

  • Det er fremdeles mørkt i gatelys ved Vestlundveien 1.

    Sendt inn av Predrag Stipanovic 20:06, fredag 25 januar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter