Tilbake til alle rapporter

Gåen lyktestolpe

Rapportert i kategorien Gatelys av Joackim Tveit 21:29, tir. 11 september 2018

Sendt til Høyanger og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Lyktestolpen nedenfor huset våres i Kyrre Greppsgate 35 virker ikkje. Dere fiksa den for ei stund siden, men dagen etterpå gjekk den igjen. Det er nesten umulig å se noe når man rygger ut. Denne har vert gåen i fleire måneder. Håper dere kan fikse denne så fort som mulig, det er mange unger som leker i området.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:37, ons. 10 oktober 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter