Tilbake til alle rapporter

Påkjørt gatelys E6

Rapportert i kategorien Gatelys av Jan Sigvald Hage 11:29, onsdag 12 september 2018

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Den som kjørte traktor og utførte kantklipp i Sørkjosen på E6 rygget på en lysmast så den ble skjev. Så tilfeldig at han kjørte på den i august 2018. Lys masten er mellom E6 og Bjørklysvingen 11/ 11B.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter