Tilbake til alle rapporter

Hull i veibanen

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 16:55, ons. 12 september 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Dette problemet har vært rapportert inn tidligere, og lapping har blitt utført. Dessverre har de midlertidige reparasjonene nå blitt «borte», slik at veien er verre enn den noengang ha vært. Hele «bakken» ned til lyskrysset MÅ asfalteres på nytt!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:16, ons. 10 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:25, ons. 7 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:46, ons. 5 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:38, onsdag 2 januar 2019

  • Hele veien er som en kjerrevei. Hull og sprekker over alt. Ødelegger hjulopphenget, felger og dekk. Hele veien må asfalteres på nytt! NÅ!!!

    Publisert anonymt 22:38, onsdag 2 januar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter