Tilbake til alle rapporter

Hull i gangfelt, knuste fliser

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 11:05, tor. 13 september 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Flekkefjord 4 minutter senere

Ødelagt gangfelt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Stort kumlokk i Brogata krysset til Kirkegaten ligger løst og dunker hver gang biler kjører over

    Sendt inn av Hans Edward Næset 07:57, tir. 16 oktober 2018

  • Kumlokket ligger enda og dunker når biler kjører over. Det er Ringen til kumlokket som ligger løst i vegbanen.Dette er det med Gul pakning i

    Sendt inn av Hans Edward Næset 08:36, ons. 31 oktober 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter