Tilbake til alle rapporter

Farlig lekeplass

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Torfinn Løvås 15:57, fre. 14 september 2018

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Populær lekeplass, både i skoletiden og kvelder. Men ungene er helt ubeskyttet mot Parkveien. Har sett flere ganger når dem leker og springer så havner dem lett ut i veien. Lekeplassen er rett etter buss stopp som betjenes av ca 60 busser pr. dag. Her må det settes opp gjerde før det skjer en ulykke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:06, søn. 14 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:08, man. 12 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:15, man. 10 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:02, tirsdag 8 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:38, tirsdag 5 februar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:15, tirsdag 5 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 05:49, onsdag 3 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:24, onsdag 1 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:49, onsdag 29 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter