Tilbake til alle rapporter

Stygt hull i veibanen i utkjøring av kryss

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Andreas Hovin 19:21, fre. 14 september 2018

Sendt til Statens vegvesen region midt og Melhus 4 minutter senere

Har tidligere vært reparert med kaldasfalt men har nå blitt ødelagt på nytt. Bør fikses fort da dette er hull som fort kan skade bil og/eller syklende

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter