Tilbake til alle rapporter

Har store hull og står vann i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Harpreet Singh 21:54, fre. 14 september 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Hobøl 1 minutt senere

Det er hull i veien og vann står i veien hele tiden. ikke lett for skole barn fordi de har ingen plass for å stå hvis bilen kommer.håper dere fikser så fort som mulig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Små hull i veien har blitt til store hull grunnet nye biltrafikk på stedet. Kan lappes nå men dekket er tynt og det bør asfalteres på deler av vegbanen fra barnehagen/SFO og opp bakken.

    Sendt inn av Ole Jørgen Helgestad 16:09, man. 8 oktober 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter