Tilbake til alle rapporter

Skilt som det står husnummer på.

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter av Tormod Fredriksson 10:22, søndag 16 september 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 2 minutter senere

Andre steder på området står det hus nr skilt. Har nå ventet i det lengste for å se om det blir satt opp. Andre som ikke er kjente her har store problemer å finne frem.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter