Tilbake til alle rapporter

Forlatt henger

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 11:14, mandag 17 september 2018

Sendt til Halden 1 minutt senere

Står en båthenger i gata. Denne sto på festningens eiendom inntil den ble flytta av de som gjorde arbeid der i år. Ellers har den ikke blitt flytta på i år. Virker å være forlatt, men jeg vet ikke sikkert. Den kommer til å være i veien for snøbrøyting til vinteren.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hengeren er fjernet

    Publisert anonymt 17:21, fredag 12 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter