Tilbake til alle rapporter

Mørk lampe her

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 13:35, man. 17 september 2018

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Mørk lampe her

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:52, man. 15 oktober 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 14:23, man. 12 november 2018, markert som fikset

  • Mørk lampe igjen

    Publisert anonymt 17:36, mandag 21 januar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter