Tilbake til alle rapporter

Gammelt lappet hull har sunket ned, midt i den bratte bakken

Rapportert i kategorien Hull i vei av Jahnask@gmail.com 22:33, mandag 17 september 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 2 minutter senere

Synkehull, reparert før. Synker på nytt. Midt i den bratte bakken. Har vært slik i snart 2 år

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fixed well today. I am happy

    Sendt inn av Jahnask@gmail.com 22:57, mandag 15 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter