Tilbake til alle rapporter

Gatelys som ikke virker

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:42, tir. 18 september 2018

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Det er 3-4 gatelys som ikke virker øverst i gangveien mot Forbregd - Lein barnehage. Dette er i et område som er veldig mørkt, så hadde vært fint å få ordnet det før høstmørket.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Lysene virker fortsatt ikke. Sjekket i går kveld - onsdag 19.sept.2018

    Sendt inn av ahaugskott@gmail.com 09:55, tor. 20 september 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 10:16, tir. 30 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter