Tilbake til alle rapporter

Bussholdeplassen på vennersberg har hatt knuste ruter i flere år.

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp anonymt 13:42, tir. 18 september 2018

Sendt til Kongsvinger 2 minutter senere

Bybusslinjen til vennersberg er Kongsvingers mest trafikkerte, og holdeplassen på vennersberg blir mest brukt. Det gamle busskuret her har hatt knuste ruter i flere år, noe som gjør at regn og snø kommer rett inn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter