Tilbake til alle rapporter

Lite eller stedvis ikke grus/toppdekke igjen på veien. Store steiner stikker opp med risiko for skade på kjøretøy. Vannet renner ikke av veien men samler seg i midten og skjærer i stykker gruslaget.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 10:10, ons. 19 september 2018

Sendt til Kongsvinger og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Siste halvdel av hele veistrekningen har skader etter nedbør da det nesten ikke eksisterer toppdekke på veien. Store steiner fra fundamenteringen av veien er synlig og stikker opp av den grusen som er igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter