Tilbake til alle rapporter

Veglys slår seg av om kvelden

Rapportert i kategorien Gatelys av Tom Erik Brurok 21:52, tir. 18 september 2018

Sendt til Rælingen og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Vegbelysning utenfor Mor Sme's Veg 7m slår seg av ved forskjellige tidspunkter utover kvelden. Annen belysning rundt virker. Har dermed ikke belysning i gatesegmentet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:00, ons. 17 oktober 2018

  • Gjaldt asfaltering av dypt hull i veien, grunnet vannføring. Dette ble løst relativt kjapt og fint.

    Sendt inn av Tom Erik Brurok 10:00, ons. 17 oktober 2018

  • Ingen info om at det var løst.

    Sendt inn av Tom Erik Brurok 19:26, ons. 14 november 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter