Tilbake til alle rapporter

Flere lys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Bente Olsen 22:21, ons. 19 september 2018

Sendt til Kvalsund og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Nå har vi vært uten lys i snart 2 år. Nå må det da være mulig å få fikset lysene

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:07, tor. 18 oktober 2018

  • Ikke hatt alle lys i orden de siste 3 årene. Nå må kommunen ta seg sammen. Bolyst midt i ræva.

    Sendt inn av Bente Olsen 08:07, tor. 18 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:40, tor. 15 november 2018

  • Var og fikset ca halvparten av lysene.

    Sendt inn av Bente Olsen 08:40, tor. 15 november 2018

  • Blir ikke løst

    Sendt inn av Bente Olsen 10:03, tor. 13 desember 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter