Tilbake til alle rapporter

Feil intervall på trafikklys

Rapportert i kategorien Trafikklys anonymt 08:49, fredag 21 september 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

I krysset Slemdalsvn/Trosterudvn har det, etter nylig veiarbeid, blitt lange køer i Slemdalsvn pga veldig kort tid med grønt lys. Kø står opp gjennom Slemdal t-bane kryss om morgenen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter