Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke i hele området.

Rapportert i kategorien Gatelys av Rune Johansen 22:27, fredag 21 september 2018

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Gatelys virker ikke i hele området.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei! Har meldt dette videre til ansvarlig entreprenør

    Mvh Hamar kommune

    Publisert anonymt 08:48, mandag 24 september 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Rune Johansen 00:55, lørdag 20 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter