Tilbake til alle rapporter

Fremdeles defekte gatelys Fasanvegen og Holsvegen, Ingeberg.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:28, fredag 21 september 2018

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Det har manglet gatelys i Fasanvegen og deler av Holsvegen i hele høst. Det er meldt i fra om dette gjentatte ganger pr telefon og her på Fiks gata. Ber om at den defekte gatebelysningen utbedres. Takk for hjelpen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei!

    Dette er meldt videre til entreprenøren De jobber med å rette feilen

    Mvh Hamar kommune

    Publisert anonymt 08:50, mandag 24 september 2018

  • Problemet ble løst, men etter veldig lang tid.

    Publisert anonymt 13:21, søndag 21 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter