Tilbake til alle rapporter

Ca. 12 cm djupt pluss et mindre hull, se bilder.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Willy Olsen 14:07, søn. 23 september 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 3 minutter senere

Det ene hullet var midlertidig "fikset" i fjor, med lovnad om bedre utbedring i sommer. Men ingen utbedring er utført.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • 2 hull i gata. Tidligere rapportert. Ser det er utført hull-reparasjoner lenger ned i Augustaborgveien. Men ingen reparasjon her.

    Sendt inn av Willy Olsen 11:39, tor. 4 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:22, søn. 21 oktober 2018

  • Ingen utbedring er foretatt. Hullene blir bare større og djupere.

    Sendt inn av Willy Olsen 16:22, søn. 21 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:13, tir. 20 november 2018

  • Hullene i Augustaborgveien ( ved nr. 44 og 42 ) blir bare større og djupere. Ingen utbedring er foretatt.

    Sendt inn av Willy Olsen 08:13, tir. 20 november 2018

  • Hullene er fylt med reparasjons-asfalt. Er lovet bedre utbedring til våren.

    Sendt inn av Willy Olsen 17:22, tir. 18 desember 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter