Tilbake til alle rapporter

Trenger fartsdump. Bilder gasser på etter de har passert krysset inn til skolen,og slakker ikke opp før de er nede med Hovedveien. Gjelder begge veier. Barn leker i gaten!

Rapportert anonymt 23:02, man. 24 september 2018

Sendt til Nordreisa og Troms 3 minutter senere

Har vært fartsdump her tidligere men den ble fjernet noen år tilbake. Her kjører mange biler i 60!! Og barna leker ute! Skremmende!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Forslag til endringer er ikke noe som FiksGataMi skal brukes til. Saken lukkes.

    Sendt inn av Johnny A. Solbu 10:35, tir. 25 september 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter