Tilbake til alle rapporter

Gatelys igjen slått av i Blåmeisveien

Rapportert i kategorien Gatelys av Tone Nordang Pettersen 09:32, tir. 25 september 2018

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Nå er Blåmeisveien igjen helt mørklagt. Det var den tidligere i august også, men da kom lyset på et par uker før det ble mørklagt igjen. Områdene på Øreåsen bytter på å være mørklagt, så jeg forstår at dette er en måte kommunen sparer strøm på. Dette går utover både sikkerhet og trivsel, og det er mange barn og unge som må gå hjem fra venner i mørket. Lys er IKKE en ting det bør spares på!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter