Tilbake til alle rapporter

Gatelys på Kulen

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:47, tir. 25 september 2018

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Lyset fra veien som går ned til Måløy Havneservis og opp opp over Kulen virker ikkje . Om kveldene når vi skal gå heim fra jobb på Kulatoppen er det svært mørkt , og når det da ligger grus på gang og sykkelstien ( dette har vært der siden i vinter ) blir det både mørkt og glatt å gå . Kan dere ordne lystet fort, så vi kan gå trygt hjem fra jobb ?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter