Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker delvis

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:12, tir. 25 september 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Flekkefjord 2 minutter senere

Gatelys - stolpe merket 001 Gatelyset slår seg av og på. Til tider vann i lyskuppelen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:50, tir. 23 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:55, tir. 20 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter